Bacula Systems nominowana do SVC Awards 2014

Jest nam miło ogłosić, że Bacula Systems została nominowana do nagrody 2014 SVC Awards for Backup and Recovery/Archive Product of the Year! 

SVC przyznaje nagrody firmom, których wybitne osiągnięcia w dziedzinie storage, wirtualizacji i cloud miały szeroki wpływ na całą branżę IT. To jest fantastyczne ujęcie, jak bardzo rozwinęła się Bacula Enterprise Edition.

Chcielibyśmy prosić o wsparcie wszystkich przyjaciół Bacula Community oraz Bacula Enterprise do głosowania na nas. Cenimy Twoje wsparcie, które pomaga nam się rozwijać i wspierać Cię jeszcze lepiej w przyszłości.

Głosowanie jest proste i otwarte do 6 listopada 2014.

Odwiedź https://www.svcawards.com/voting.php aby sprawdzić nominację Bacula Systems i zagłosuj na nas.

Dziękujemy za wsparcie. Nie mogliśmy tego zrobić bez Ciebie!

O SVC Awards 2014

Storage, wirtualizacja, cloud (SVC) Awards nagradzają produkty, projekty i usługi, jak również zespoły działające w sektorach Cloud, wirtualizacji i Storage. SVC Awards uznają osiągnięcia użytkowników końcowych, partnerów handlowych i dostawców. 

Kategorie SVC Awards  zapewniają szeroki wachlarz możliwości dla organizacji zaangażowanych w branży IT do udziału w postępowaniu. Nominuj swoją organizację w kategorii, w której uważasz, że zasługuje na zwycięstwo.

Zwycięzcy zostaną ogłoszeni podczas gali w listopadzie 2014 w Londynie.