Inteos partnerem Oracle

Mamy przyjemność powiadomić, że dzięki podpisanej w maju 2011 roku umowie, Inteos został partnerem biznesowym firmy Oracle. Tym samym nasza oferta została powiększona o całą gamę produktów i technologi Oracle - światowego lidera w zakresie aplikacji wspierających zarządzanie, technologii informatycznych i baz danych. Decyzja o partnerstwie z Oracle potwierdza strategię firmy Inteos, rozszerzania naszym klientom dostępu do najlepszych produktów i usług.

W dniu 2011-06-13 przedstawiciele Inteos gościli w siedzibie Oracle Polska. Podczas spotkania określone zostały kluczowe obszary współpracy, na których koncentrować się będą nasze wspólne działania w kolejnych miesiącach.

O Oracle:
Firma Oracle dostarcza najbardziej kompletne, otwarte i zintegrowane systemy oprogramowania biznesowego i sprzętu na świecie dla ponad 370 tys. klientów; w tym 100 z listy Fortune 100; reprezentujących różne branże oraz rozmiary przedsiębiorstw w ponad 145 krajach na całym świecie. Strategia produktów firmy Oracle daje klientom elastyczność i wybór w całej infrastrukturze IT. Dzisiaj dzięki serwerowi Sun, pamięci masowej, systemom operacyjnym oraz technologii wirtualizacji firma Oracle jest jedynym dostawcą oferującym pełen wachlarz technologii, w którym każdy poziom jest zintegrowany do pracy w jednym systemie. Ponadto otwarta architektura oraz wiele opcji systemu operacyjnego daje klientom nieporównywalne korzyści z produktów wiodących na rynku, m.in. doskonałą dostępność systemu, skalowalność, wydajność energetyczną, wydajność pracy oraz mniejsze całościowe koszty posiadania. Więcej informacji na: www.oracle.com