Uruchomienie szkoleń Bacula

Z przyjemnością informujemy, że oprócz prowadzonych do tej pory dedykowanych szkoleń i warsztatów, w tych dniach, wspólnie z naszymi partnerami, firmami Bacula Systems SA i OSEC Sp. z o.o., uruchomiliśmy szkolenia z oprogramowania Bacula Enterprise.

Aktualnie dostępny jest pierwszy produkt szkoleniowy z oprogramowania Bacula:

 

W przygotowaniu jest kolejny: Bacula Administrator Course II, który dostępny będzie w przeciągu najbliższych miesięcy, niezwłocznie po wprowadzeniu go przez Bacula Systems do swojej oferty.

 

Rozpoczęcie szkoleń jest zgodne ze strategią rozwoju usług związanych z oprogramowaniem Bacula Enterprise na terenie Polski. Jest też odpowiedzią na oczekiwania naszych klientów, którzy w przeciągu ostatnich miesięcy kierowali do nas liczne zapytania o możliwość uczestniczenia w tego typu szkoleniach także w Polsce.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony Szkoleń Bacula, gdzie znajdą Państwo więcej informacji jak również terminarz najbliższych szkoleń.

O firmach:
Bacula Systems dostarcza najwyższej jakości support, usługi profesjonalne i szkolenia dla platformy oprogramowania Open Source Bacula, które służy do realizacji kopii zapasowych i odzyskiwania danych. Bacula jest niekwestionowanym liderem wśród rozwiązań backupowych klasy Enterprise pozostających w 100% Open Source.

Osec Sp. z o.o. - Open Source Education Center, jest wiodącą firmą specjalizującą się w prowadzeniu profesjonalnych szkoleń z obszaru Open Source, dostosowanych do potrzeb branży informatycznej.

Inteos Sp. z o.o. jest firmą ekspercką świadczącą głównie usługi integracyjne, konsultingowe oraz wsparcia dla środowisk opartych o systemy Linux, Unix, oprogramowanie Open Source i rozwiązania Komercyjne. Firma skupia się na zabezpieczaniu działalności biznesowej klientów poprzez dostarczanie narzędzi zarządzających, projektowanie i implementowanie zaawansowanych rozwiązań IT, w szczególności rozwiązań infrastrukturalnych, Wysokiej Dostępności i  Disaster Recovery, Zabezpieczania danych, Kopii zapasowych i Archiwizacji, Business Intelligence oraz Data Warehousing.